Posiadamy własne technologie przygotowania i pokrywania metali , a w szczególności aluminium, stali, miedzi oraz ich stopów w procesach miedziowania ,cynowania, niklowania,, srebrzenia i złocenia.

Posiadamy również technologie do naprawy uszkodzonych powłok, szczególnie przydatne w przypadku uszkodzeń zabezpieczonych konstrukcji i cennych elementów urządzeń.

Są to technologie innowacyjne np. mobilne, selektywne (tamponowe) pokrycia galwaniczne celem uzyskania grubych powłok odpornych na ścieranie, temperaturę i korozję bez naruszania struktury podłoża.

Wdrażamy szereg nowych rozwiązań z dziedziny inżynierii materiałowej np. zabezpieczenie elementów stalowych przed zaiskrzeniem w strefach wybuchowych, wprowadzania powłok stopowych odpornych na temperaturę , czynniki korozyjne i ścieranie jako alternatywa dla chromu technicznego i wykładzin ceramicznych.

Stosowane przez nas technologie umożliwiają:
  1. Uzyskanie bardzo przyczepnych i szczelnych powłok w miejscach szczególnie narażonych na korozję lub ścieranie (połączenia kołnierzowe, kolana, spawy i luty oraz łączenia różnych materiałów).
  2. Wykonanie napraw uszkodzonych powłok na różnych elementach urządzeń bezpośrednio na instalacji, często bez konieczności ich demontażu.
  3. Skuteczne zabezpieczenia przed korozją chemiczną, elektrochemiczną i bimetaliczną.
  4. Wytworzenie powłok tlenkowych na wyselekcjonowanych powierzchniach aluminium i jego stopów.
  5. Stanowi uzupełnienie wielu technologii naprawy uszkodzonych powierzchni jako powłoka finalna, nie różniącą się własnościami od materiału bazowego i wymagań technologicznych.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wszelkich pokryć galwanicznych.

Ponadto prowadzimy doradztwo w zakresie nakładania powłok w zależności od wymaganych warunków technicznych i eksploatacyjnych.

Energetyka, elektrotechnika, wojsko, lotnictwo, przemysł stoczniowy, budownictwo, elektronika, konserwacja zabytków, przemysł samochodowy i zdobnictwo itp. To dziedziny, do których kierujemy swoje usługi.